25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków

Zbąszynek – lubuskie

ASO Bosch Service Pawlik zaprasza klientów ze Zbąszynka do skorzystania z usług naszego serwisu. Oferujemy szybką oraz profesjonalną naprawę wtryskiwaczy z układów wtryskowych Common Rail (Bosch, Delphi, Denso czy Siemens), pompowtryskiwaczy montowanych w samochodach osobowych koncernu VW: Audi, Seat, Skoda oraz Volkswagen, naprawę pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Oferujemy Państwu także regenerację turbosprężarek, którą przeprowadzamy na profesjonalnych wyważarkach firmy Schenck. Proces regeneracji wtryskiwaczy rozpoczyna się od rozebrania podzespołu na części które następnie zostaną dokładnie oczyszczone w myjkach ultradźwiękowych. Gniazdo oraz końcówka wtryskiwacza są badane pod cyfrowym mikroskopem, w celu oszacowania stopnia zużycia eksploatacyjnego tych elementów. Jeżeli elementy te wykazują duże zużycie, niezbędna jest ich wymiana którą możemy wykonać w trzeciej fazie regeneracji wtryskiwacza. Wszystkie pomiary oraz dokonywanie korekt dawek (wg. fabrycznych danych) odbywa się na: EPS 200A, EPS 708 i EPS 815 Cambox (Bosch), Zapp Diesel Tech, CRU2 i CRU4. Ten ostatni stół probierczy (CRU4) pozwolił nam na poszerzenie oferty o regenerację i sprawdzenie piezoelektrycznych wtryskiwaczy firmy Denso oraz Siemens. Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? Pracują u nas doświadczeni specjaliści, którzy korzystają z profesjonalnego sprzętu do naprawy wyżej wymienionych podzespołów. Każda naprawa odbywa się w oparciu o fabryczne dokumentacje oraz na oryginalnych nowych częściach. Z czystym sumieniem możemy zaoferować Państwu roczną gwarancję na wszystkie wykonane przez nas usługi. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami z pod zakładki „Kontakt”.


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Plac Dworcowy 4
Kod pocztowy: 66-210 Zbąszynek
Współrzędne GPS:
N 52° 14' 33.025'' E 15° 49' 1.315''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.